Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Prosta linia na wig20
Wyświetleń: 19549. Obserwuje: 12 osób.
Post: #21 
2012-02-08 20:44
Cena waloru: 2376.65

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
grekzorba napisał:
InwestujeszPoPijaku twoja sprawa,ale daj zarobic poczatkującym-oni często nie wiedzą co to jest analiza techniczna czy fundamentalna / i ciagle pamietam co pisałem wyżej-ważny dołek lub potwierdzenie sygnału wielkiej hossy na 17 kwietnia /.-1
Ale poczatkującym nie mieszaj w glowach.
Czas na spólki z mwigu i swigu oraz banki.-2
Jest sygnał kupna to sie kupuje - i zawsze pamieta o Stop Losie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pokora owszem ale nie gdy zaczyna sie 3 fala - NAJDŁUSZA i NAJSILNIEJSZA.
A Grecja jest już w cenach spisana na straty bo nikt nie jest w stanie spłacić obligacji przy rentowności ponad 30% rocznie.
-3
Nastepny wpis - koniec kwietnia.


1.Nie kracz bo będzie odwrotnie.
2.Być może ,ale Wig20 może sie też odbić od samego dna.
3.To jest kryzys a nie powódź .Kryzysu nie można w 100% przewidzieć ,ale powódź owszem.
Grecja musi sama się uratować.Grunt to to żeby nie było realnej grożby bankructwa Hiszpani itp.

Post: #22 
2012-02-08 21:27
Cena waloru: 2376.65

grekzorba

gliwice
Posty: 16
Shouty: 0
0
Pytanie jest takie..
Czy rynek da sie załapać spóżnialskim i korekta dotrze do 2200 na wig20 ?

Dodano 2012-03-12 21:35
ODPOWIEDŻ RYNKU JEST NA NIE.

Dołek juz byl w minioną srodę wig20=2236.

Wstepnym potwierdzeniem tego stanu będzie wybicie piatkowego szczytu wig20=2309.33
Trzeba obserwować indeks wig bo on moze to zrobic wczesniej.
I zawsze pamietaj o SL-stop los.

Zycze wszystkim dużych zysków.

Post: #23 
2012-03-13 14:40
Cena waloru: 2287.96

grekzorba

gliwice
Posty: 16
Shouty: 0
0
Dax i S&P nowe szczyty intra dzisiaj.
Ha,Ha.
To my też musimy to zrobic - po korekcie !

Post: #24 
2012-03-23 17:43
Cena waloru: 2277.94

stones

Gdańsk/Hamburg
Posty: 119
Shouty: 4520
0


http://imageshack.us/f/217/wig.png/

Dwa wykresy, które myślę że wszytko mówią, na drugim po dzisiejszej sesji mamy odbicie od linii trendu i średniej

Pozdrawiam

Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2017-01-15 17:58:47
Nie prognozuję przyszłego kursu, tylko buduję możliwy scenariusz
https://at-trader.blogspot.com/

Post: #25 
2012-04-25 23:26
Cena waloru: 2185.89

grekzorba

gliwice
Posty: 16
Shouty: 0
0
Testujemy dolek i do góry ale wolno,mozliwy jeszcze nowy dolek by wystraszyc niedowiarków,ale to tylko 2-3% na wig20.
Może ten marazm potrwac nawet 8-10 miesiecy przed solidnym wybiciem na 3000,ale to chyba nie w tym roku.
Trend boczny ale hossa trwa nadal,mamy czas 3-4 lata do wiekszej korekty.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG139197.0+0.25%9:09
WIG203693.6+0.40%9:24
WIG20 Fut3676.0+0.60%9:09
WIG20USD992.7+0.17%9:09
mWIG409704.9-0.11%9:09
sWIG8031127.9-0.36%9:09
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7563.8+0.10%9:14
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX25051.8+0.26%9:08
Ropa WTI75.4-1.41%9:24
Złoto4197.4+0.89%9:24
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26125+0.08%9:24
CHF/PLN4.60334+0.10%9:24
USD/PLN3.72038+0.27%9:24
EUR/USD1.14538-0.19%9:24
GBP/USD1.32047-0.22%9:24
USD/JPY161.734+0.27%9:24
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
MENNICA 40.60 5.45%
CLOUD 85.40 5.43%
MAXCOM 6.38 4.59%
WASKO 6.46 4.19%
VERCOM 119.60 4.00%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl