Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Szmatki i fatałaszki - BYTOM AT!
Wyświetleń: 255707. Obserwuje: 77 osób.
Post: #241 
2015-05-19 22:01
Cena waloru: 2.43

mateuniontko1

Siemiatycze
Posty: 189
Shouty: 284
0
Nie posiadam Bytomia, ale czasami obserwuję.
Puki co kurs pilnuje się u mnie takiej kreski.
https://www.youtube.com/watch?v=Xnn7dNPDZlw

Post: #242 
2015-05-26 15:00
Cena waloru: 2.40

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Czyżby Bytomik kończył korekcyjne ruchy w bok??
Wykres godzinowy...


:D
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #243 
2015-05-27 10:24
Cena waloru: 2.37

tomerus74

Posty: 33
Shouty: 370
0
oby to nie był kierunek na południe
...ograniczaj zaufanie do minimum,nawet najlepszy przyjaciel zawodzi

Post: #244 
2015-05-27 18:52
Cena waloru: 2.34

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
kierunek jest jeden!
-----> 5 zł ;p

Post: #245 
2015-05-28 13:24
Cena waloru: 2.42

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Dziś wyskok przez opór luką! No to kończymy korektę :D
Teraz hyżo na 5zł :D
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #246 
2015-05-31 09:58
Cena waloru: 2.45

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
niby ten zakup wygląda ok hehe

Post: #247 
2015-06-01 09:44
Cena waloru: 2.47

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
cudownie BYTOM...cudownie;P

pojawiły się grube portfele



Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2022-04-22 00:14:14

Post: #248 
2015-06-01 17:54
Cena waloru: 2.55

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
No to jutro luką nad 2,56 zł i jedziemy na 2.80 zł :D


Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #249 
2015-06-01 22:17
Cena waloru: 2.55

astra69

...
Posty: 183
Shouty: 1
0
Szkoda, że tak mało kupiłem jak było taniej.

Post: #250 
2015-06-02 12:19
Cena waloru: 2.52

Silwest

Posty: 52
Shouty: 555
0
Czy oplaca sie wchodzi teraz po ~2.50 ? Mam akcji bytom za okolo 20k ale nie wiem czy nie dokupic.

Post: #251 
2015-06-03 09:02
Cena waloru: 2.51

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
piękne otwarcie;P
jedziesz BYTOM !!!!

----> 5 ZŁ

Post: #252 
2015-06-03 09:30
Cena waloru: 2.59

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Zapowiada się świetny dzień:



Atomaras...??? :P
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #253 
2015-06-03 09:37
Cena waloru: 2.58

Rafal12345

gorzów
Posty: 19
Shouty: 466
0
jest pod co grać http://www.bankier.pl/static/att/emitent/2015-06/RB_19.2015_Sprzedaz_za_maj_2015_20150602_171354_1433821680.pdf
"greed is good"

Post: #254 
2015-06-03 09:43
Cena waloru: 2.55

astra69

...
Posty: 183
Shouty: 1
0
Dokupienie akcji Bytomia to opcja do rozważenia. Oczywiście, przy silnych nerwach i założeniu, że mierzymy w 5 zł.

Post: #255 
2015-06-03 09:53
Cena waloru: 2.55

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
astra69 przy takich raportach to raczej nie ma co za wiele rozważać bo spółka ucieknie z tych 2,50 i nie będzie 100% przy piątaku :D


Dodano 2015-06-06 14:22
Oho... Chyba wcięło kilka wpisów...
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #256 
2015-06-08 14:28
Cena waloru: 2.68

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
A BYTOM cały czas na północ...
jedziesz BYTOM jedziesz ----= > 5 zł

Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2022-04-22 00:14:14

Post: #257 
2015-06-08 21:36
Cena waloru: 2.65

astra69

...
Posty: 183
Shouty: 1
0
5 ZŁOOOOTYCH, CZAAARY, MAAARY...

Post: #258 
2015-06-18 13:02
Cena waloru: 2.45

luka 01

Posty: 16
Shouty: 400
0
Podobny entuzjazm był przy Agrotonie, chyba też 5zł miało być

Post: #259 
2015-06-18 13:29
Cena waloru: 2.45

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Znów sraczka o Agroton!!
luka różnica jest taka, że tam była to propozycja gry dla zabawy i nie proponowałem gry w realu. Doszła tam jeszcze sytuacja na Ukrainie.
Bytom kupiłem w realu za 1,17 zł, Więc mam na nim ponad 100% zysku... :D
Poza tym Wig20 w ostatnie 3 tygodnie spadł o 200pkt a bytom wciąż idzie boczniakiem to chyba dobrze świadczy o spółce.

Zresztą nie mam zamiaru nikogo przekonywać...

P.s. Wrzucisz 200 analiz, które się sprawdzą - nikt nie zapamięta.
Wrzucisz jedną błędną i będą srać do końca świata.
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #260 
2015-06-18 13:54
Cena waloru: 2.46

Bartt87

Międzyzdroje
Posty: 110
Shouty: 0
0
Nie ma co panikować, teraz przyszedł gorszy okres, cały czas nie wiadomo jak potoczą się sprawy związane z Grecją - wg mnie to jest teraz największy problem budzący niechęć inwestorów w całej Europie co odbija się na notowaniach większości spółek. A co do bytomia to nawet jeśli teraz będzie przesuwał się poprzecznie to sądzę, że ruszy z kopyta po ogłoszeniu wyników za półrocze bo zapowiadają się bardzo dobrze.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG135554.3-1.39%12:53
WIG203583.7-1.67%13:08
WIG20 Fut3570.0-1.54%12:53
WIG20USD947.4-2.20%12:53
mWIG409414.3-1.43%12:53
sWIG8030884.8-0.54%12:53
 Notowania Świat
US BlueChip51666.8-0.09%06-23
S&P500 Fut7449.0+0.15%12:58
Nikkei69175.0-0.88%8:45
DAX24639.8-1.02%12:53
Ropa WTI71.8-1.86%13:08
Złoto4052.3-1.41%13:08
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.29238+0.22%13:08
CHF/PLN4.65734+0.23%13:08
USD/PLN3.78507+0.61%13:08
EUR/USD1.13403-0.38%13:08
GBP/USD1.31538-0.36%13:08
USD/JPY161.695+0.10%13:08
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
INTERBUD 1.64 12.76%
TRANSPOL 13.30 9.92%
VIGOSYS 536.00 5.93%
ELKOP 1.91 5.83%
CASPAR 5.95 5.31%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl