Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Szmatki i fatałaszki - BYTOM AT!
Wyświetleń: 255685. Obserwuje: 77 osób.
Post: #341 
2015-08-11 09:52
Cena waloru: 3.34

Skinni

Poznan
Posty: 262
Shouty: 2357
0
atomaras napisał:
no tą zapore na 3.43 to widziałem..w czwartek ją bodajże postawili..jeden gość odrazu wystawił 180 k akcji....tylko co to jest 180k akcji ? troszkę więcej ma ode mnie;p

....prawdziwy Leszcz;p



Już nie chodzi o to czy mało czy nie mało, ale rozsądni gracze przed wynikami nie pakują takiej kasy nawet jeśli to dla nich jak splunąć. Często jest tak iż kurs jest pompowany pod wyniki i częściej się zdarza że po wynikach jest zjazd. Ponieważ są dwie opcje. czyli: wyniki niezadowalające, słabe lub wyniki zadowalające, ale niestety już w cenie i się realizuje zyski.

Atomaras widzisz ile się uczysz
https://www.facebook.com/pages/Leszcz-na-Forexie/1531234843812484?ref=hl

Post: #342 
2015-08-11 09:54
Cena waloru: 3.35

nera

Łódź
Posty: 27
Shouty: 0
0
delete

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2015-08-11 10:09:10

Post: #343 
2015-08-11 10:03
Cena waloru: 3.33

Skinni

Poznan
Posty: 262
Shouty: 2357
0
Atomaras 180k akcji to jest ponad 600tys. zł. Z tego co kiedyś pisałeś to wychodziło że jeśli cena dojdzie do 3,20 zł to będziesz miał 200k zł a zaczynałeś z 50k. Zgadza się?
https://www.facebook.com/pages/Leszcz-na-Forexie/1531234843812484?ref=hl

Post: #344 
2015-08-11 10:03
Cena waloru: 3.33

nera

Łódź
Posty: 27
Shouty: 0
0
delete

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2015-08-11 10:09:15

Post: #345 
2015-08-11 10:11
Cena waloru: 3.35

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
tak skinini zgadza się...
no trochę się dziś nauczyłem

ale pierwsze słyszę o jakiś ukrytych zleceniach

Post: #346 
2015-08-11 10:12
Cena waloru: 3.36

nera

Łódź
Posty: 27
Shouty: 0
0
atomaras napisał:
tak skinini zgadza się...
no trochę się dziś nauczyłem

ale pierwsze słyszę o jakiś ukrytych zleceniach


Chodziło mi dokładnie o zlecenia WUJ

https://www.mbank.pl/pomoc/info/inwestycje/zlecenie-WUJ.html


Edytowany 5 raz-y, ostatni raz: 2015-08-11 10:20:46

Post: #347 
2015-08-11 10:16
Cena waloru: 3.37

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
DOBRA KONIEC ŻARTÓW!!
Bytom ruszamy :D
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #348 
2015-08-11 10:22
Cena waloru: 3.35

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
BYTOM...BYTOM....BYTOM !!! ;P

Post: #349 
2015-08-12 12:59
Cena waloru: 3.35

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
No to ruszył

Post: #350 
2015-08-12 13:38
Cena waloru: 3.36

albert1818

Posty: 22
Shouty: 0
0
qwe1234 napisał:
No to ruszył


Co ruszyło?

Post: #351 
2015-08-12 14:26
Cena waloru: 3.35

Bartt87

Międzyzdroje
Posty: 110
Shouty: 0
0
Jak widać inwestorzy ze spokojem przyjęli informację o wynikach za półrocze. Szczerze to spodziewałem się dużych wzrostów kursów a jednak mamy lekkie wyhamowanie. sytuacja jak dla mnie jest trochę podobna do cdprojektu z przed debiutu wiedźmina (każdy wiedział że to będzie hit). W przypadku BYTOMia świetne wyniki raczej nie były dla nikogo zaskoczeniem i dlatego po ich ogłoszeniu nie ma szału. Ja na razie wstrzymuję się za sprzedażą swojego pakietu bo wg mnie trend wzrostowy będzie powoli kontynuowany.

Post: #352 
2015-08-12 15:03
Cena waloru: 3.35

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
no ja czekam na 5 zł ;p

Post: #353 
2015-08-12 16:31
Cena waloru: 3.32

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
albert1818 napisał:
qwe1234 napisał:
No to ruszył

Co ruszyło?

No własnie nic:P Bart87 wydaje mi się, że masz racje, choć spodziewałem się czegoś innego ale człowiek uczy się całe życie.

Post: #354 
2015-08-12 18:01
Cena waloru: 3.33

Poloakis

Sugondese
Posty: 331
Shouty: 1956
1
Czyli jesteśmy w okolicy ROTFL.

Pilnujcie się Panowie, może być okazja do dobrych zakupów, jak i szansa na ograniczenie strat...
https://finance.yahoo.com/news/warren-buffett-sends-investors-382-090600160.html

Post: #355 
2015-08-14 10:48
Cena waloru: 3.35

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0

Zapowiedź rekomendacji
Analitycy DM BZ WBK w raporcie z 13 sierpnia 2015 r. podtrzymali rekomendację Kupuj dla spółki Bytom, podnosząc Cenę Docelową do 4 zł. Nowość!


jedziesz BYTOM jedziesz;P

piękne obroty dziś...zaczynają się zakupy?;P

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2022-04-22 00:14:14

Post: #356 
2015-08-14 15:33
Cena waloru: 3.36

mateuniontko1

Siemiatycze
Posty: 189
Shouty: 284
0
Obroty fakt spore,ale coś nie mogą się zdecydować do konca gdzie chcą iść. Ale jeśli ludziska będą się trzymać tej króciutkiej linii trendu to jutro, kto wie może zobaczymy lukę z przebiciem 3,50zł albo chociaż ładną, białą, wysoką kolumnę
https://www.youtube.com/watch?v=Xnn7dNPDZlw

Post: #357 
2015-08-15 09:50
Cena waloru: 3.30

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Witam Panowie,
jestem tu nowy i jestem też od niedawna akcjonariuszem BYTOMIA. (tak, tak , ulica wchodzi w te papiery).
Ja jestem jednak długoterminowo i myśle o wyjściu dopiero pod koniec 2016 roku. Uważam, ze spółka jest perspektywiczna i doczekamy sie wspólnie nie 4, 5, 6, tylko nawet 7 pln.

Post: #358 
2015-08-15 10:25
Cena waloru: 3.30

gallanonim

WRC
Posty: 627
Shouty: 13204
0
A na jakiej podstawie takie prognozy, jeśli można wiedzieć?
"The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter."

Post: #359 
2015-08-15 10:41
Cena waloru: 3.30

Poloakis

Sugondese
Posty: 331
Shouty: 1956
1
@Bytomiak - po Twoi nicku widać, że nie jesteś wcale zainwestowany emocjonalnie w spółkę. :D

7zł? Czemu nie? Haczyk jest następujący: Będzie korekta, grubasy chcą zrealizować zyski.

Jak ulica bierze papier, to zaczyna się 3. etap trendu z Teorii Dow'a - czas spie*dalać. (zaglądnijcie Misiaczki do Schwager'a lub Murphiego)
https://finance.yahoo.com/news/warren-buffett-sends-investors-382-090600160.html

Post: #360 
2015-08-15 10:49
Cena waloru: 3.30

gallanonim

WRC
Posty: 627
Shouty: 13204
0
Gall zajrzał, dlatego zadał powyższe pytanie Bytomiakowi
"The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter."

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG137468.5-0.44%06-23
WIG203644.4-0.41%06-23
WIG20 Fut3626.0-0.55%06-23
WIG20USD968.7-1.12%06-23
mWIG409550.8-0.86%06-23
sWIG8031052.5-0.50%06-23
 Notowania Świat
US BlueChip51666.8-0.09%06-23
S&P500 Fut7431.2-0.19%5:04
Nikkei69523.8-0.38%4:35
DAX24893.6-0.98%06-23
Ropa WTI72.4-0.89%5:14
Złoto4058.5-1.26%5:14
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28219-0.02%5:14
CHF/PLN4.64715+0.01%5:14
USD/PLN3.76791+0.15%5:14
EUR/USD1.13649-0.17%5:14
GBP/USD1.31924-0.07%5:14
USD/JPY161.593+0.04%5:14
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 4.90 12.90%
GTC 2.62 9.17%
CLOUD 105.00 8.47%
ARTIFEX 22.35 7.71%
NEXITY 0.90 7.14%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl