Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Przyszłość Gry Giełdowej - dyskusja
Wyświetleń: 23099. Obserwuje: 29 osób.
Post: #41 
2011-03-02 14:21

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
daro15393 napisał:
witam
mala uwaga dla admina - wyeliminowalbym z gry daytrading - kup dzis ale sprzedac mozesz dopiero na nastepnej sesji


nie widze w tym sensu, to normalne transakcje grane w realu...

Post: #42 
2011-03-02 14:23

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
dlaczego, daytrading to również forma inwestowania do której potrzeba możliwości nauki, a ten portal ma służyc nauce i odwzorowywać prawdziwą giełdę, a tam daytrading jest możliwy

Post: #43 
2011-03-03 21:42

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Ja powiększył bym ikonkę Wiki-Pomoc i umieścił ją w takim miejscu aby rzucała się w oczy najlepiej na czerwono. Ułatwiło to by życie nowym graczom jak i starym bo może wtedy skończyły by sie głupie pytania nowych graczy na shoutboxie:D

Post: #44 
2011-03-03 21:43

qube

Universe
Posty: 435
Shouty: 48259
0
Jaby to było na fejsie miałbyś like'a.
Ale Sam pomysł jest genialny w swej prostocie
Całość to coś więcej niż suma części...
https://qube19.blogspot.com/

Post: #45 
2011-03-06 20:40

belfer

Posty: 68
Shouty: 0
0
a może by tak dywidendy i pp pokazywały się w portfelu. bo mi ich sporo brakuje i mam przez to zaniżoną wartość portfela
https://cel-6zer.blogspot.com/

Post: #46 
2011-03-07 09:18

esperandzo

Zator k. Wadowic
Posty: 174
Shouty: 3743
0
była juz taka propozycja w jakimś innym temacie zeby zakonczyc gre weekendową i rozpoczac ja od nowa albo podzielic na jakieś sezony bo w zasadzie to ranking który jest prowadzony od 2 lat nie oddaje juz tego co powinien czyli pomysłowosci i trafnosci decyzji inwestorów. Ja mam 3 spółki na weekendowej od niepamietnych czasów a cały czas prawie zyskuja;D mozna moze wprowadzic jakis wskaźnik aktywnosci czy cos... no nie wiem ale tak zeby urozmaicić ta weekendówke;D
Jeżeli myślisz że coś potrfisz, masz rację. Jeżeli myslisz że czegoś nie potrafisz, również masz rację.

Post: #47 
2011-03-10 16:09

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
ja to się cieszę że jest co jest, i żeby na gorsze się nie zmieniło

Post: #48 
2011-03-24 22:06

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Fajnie, gdyby doszły inne opcje - kontrakty, etc.
Nie wiem czy New Connect funkcjonuje, ja w każdym razie nic nie mogę kupić z notowań NC


Przydałaby się jeszcze jedna rzecz - w produktach typu konta bankowe, maklerskie, etc. dodać jakąś ikonkę typu "gragiełdowa poleca"

Post: #49 
2011-04-04 00:56

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Proszę o dodanie emotów serduszka i buziaka i o opublikowanie listy dostępnych emotów aby na czatboxie zrobiło się kolorowej:D

Post: #50 
2011-04-04 00:57

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Ramirez napisał:
Proszę o dodanie emotów serduszka i buziaka i o opublikowanie listy dostępnych emotów aby na czatboxie zrobiło się kolorowej:D


Koniecznie... jak nie to urządzimy strajk głodowy... tzn. Ramirez będzie głodował... a ja będę strajkować :D

Post: #51 
2011-04-04 01:03

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
hmm jak przyjdziecie pod mój dom z pikietą to może się ugnę
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #52 
2011-04-04 01:04

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Silvestris napisał:
hmm jak przyjdziecie pod mój dom z pikietą to może się ugnę


Adres poproszę :D
Już transparenta maluję...

A jeśli nie to wywiozę Cię na taczce :D

Post: #53 
2011-04-05 11:49

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
opublikowanie listy dostępnych emotów z komendami do nich

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138854.4+0.24%06-19
WIG203678.8+0.21%06-19
WIG20 Fut3654.0-0.44%06-19
WIG20USD991.0+0.15%06-19
mWIG409715.3+0.37%06-19
sWIG8031241.5-0.10%06-19
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7516.0-0.53%1:59
Nikkei72396.9+1.61%7:44
DAX24985.8-0.16%06-19
Ropa WTI75.3-1.58%7:59
Złoto4194.6+0.82%7:59
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.25814+0.01%7:59
CHF/PLN4.59843-0.01%7:59
USD/PLN3.71700+0.18%7:59
EUR/USD1.14557-0.18%7:59
GBP/USD1.32111-0.17%7:59
USD/JPY161.690+0.25%7:59
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
LSISOFT 51.20 13.02%
INTERBUD 1.53 7.75%
CYFRPLSAT 16.45 7.06%
DRAGOENT 22.90 7.01%
DBENERGY 8.90 6.97%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl