Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
0,14 gr
Wyświetleń: 4951. Obserwuje: 4 osób.
Post: #1 
2010-12-17 19:04

Lakiluk

Posty: 18
Shouty: 0
0
Czas najwyższy pomyśleć o starym dobrym BIOTONIE.
Po ostatnich wydarzeniach, śmiem twierdzić iż może dać dość dobrze zarobić.
1. Umowa z Chinami
2. Umowa z Actavis ( w trakcie realizacji, podobno przed sylwestrem)
3. Spadek do WIG40 i najniższy w historii kurs 0,14 gr !!!!

Nie widzę lepszego momentu by wejść w spółkę, pozdrawiam, czekam na wasze przemyślenia.
Mam nadzieje, że razem coś ustalimy sensownego

Dodano 2010-12-19 11:41
Widzę, że intensywnie myślicie co z tym fantem zrobić

Post: #2 
2010-12-19 13:01
Cena waloru: 0.14

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
a ja bym się tak nie ekscytował mimo wszystko, skoczy do max 0,2 jesli w ogole skoczy i znowu bedzie bieda.
pzdrwm

Post: #3 
2010-12-19 13:20
Cena waloru: 0.14

topola

Tańczący z wykresami
Warszawa
Posty: 512
Shouty: 28055
0
owocnych przemyśleń

https://humanista-na-gieldzie.blogspot.com

Post: #4 
2010-12-19 13:35
Cena waloru: 0.14

Johnson998

Wrocław
Posty: 43
Shouty: 65535
0
Doczekałem się nareszcie, że ta spółka wyleciała z WIG 20...Umoczonym w akcje, proponuję, tuż w Nowy Rok po lampce szampana, wystawić szybko zlecenie na sprzedaż biotonu. (Czyszczenie arkuszy zleceń na koniec roku)
W końcu też na miejsce Biotonu weszła spółka Tauron, która jest rzeczywiście firmą z mocnymi podstawami, majątkiem i produkuję energię na dużą skalę na którą cały czas jest popyt.

Post: #5 
2010-12-22 15:56
Cena waloru: 0.15

Lakiluk

Posty: 18
Shouty: 0
0
Kurcza ciekawe co z tego wyniknie, nie wygląda to zachęcająco, no ale, inaczej się nie da szybko zarobić
Myślę, że mimo wszytko będzie dobrze.

Post: #6 
2010-12-28 17:46
Cena waloru: 0.14

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
mam w realu 70000akcji po 0,18 na dzis ponad 20% w plecy, zastanawiam sie nad dokupieniem 30000 po 0,14. co z tymi kontraktami???

Post: #7 
2010-12-30 13:48
Cena waloru: 0.15

Lakiluk

Posty: 18
Shouty: 0
0
Cieżka sprawa z tym biotonem Naprawdę nie mam pojęcia co z tym zrobić, zdrowy rozsądek mówi mi żeby się w to nie pchać, ale z drugiej strony, tak potężna firma, wystarczy naprawdę niewiele by zbić krocie. Jeżeli masz luźne środki w realu, kupujjjjjjjjj, natomiast jeseli liczysz cię z groszem to ...... . Bo co to jest zainwestować w 10 000 akcji przy wycenie 0, 16 gr, to naprawdę niewiele. A zyski mogą być zajebiste 1 gr przy 10 000 to 100 zł. Działa na wyobraźnię W tej chwili dużo os mówi że akcje są przewartościowane bo jest ich w bilionach, i tu jest problem, bo faktycznie jest tego sporo a jeszcze mają drukować. Spółka wg mnie ma potęciał ale zachowuje się jak okręt z kapitanem bez steru
Pożyjemy zobaczymy, obawiam się tylko jednego, że na te zyski będzie nam czekać bardzoooo długo Bo moloch leciał 5 lat w dół to żeby go rozbujać w górę, zakładając, że osiągnął już dno to też trzeba mnustwo czasu niestety to nie SOBIESKI
Pozdrawiam

Post: #8 
2010-12-30 17:28
Cena waloru: 0.15

topola

Tańczący z wykresami
Warszawa
Posty: 512
Shouty: 28055
0
Jest taka zasada giełdowa, może o niej słyszeliście -> nie walcz z trendem, trend jest twoim przyjacielem.

U mnie się sprawdza i jak patrzę na wykres biotonu to również ma ona zastosowanie. No, chyba że chcecie się upierać, że "niżej to już nie będzie"
https://humanista-na-gieldzie.blogspot.com

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138093.7-0.55%12:08
WIG203662.8-0.44%12:23
WIG20 Fut3642.0-0.33%12:07
WIG20USD981.9-0.92%12:08
mWIG409653.2-0.64%12:08
sWIG8031159.9-0.26%12:08
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7563.2+0.09%12:13
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX24936.5-0.20%12:07
Ropa WTI75.3-1.63%12:23
Złoto4210.2+1.20%12:23
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26957+0.27%12:23
CHF/PLN4.61454+0.34%12:23
USD/PLN3.72615+0.43%12:23
EUR/USD1.14584-0.15%12:23
GBP/USD1.32459+0.10%12:23
USD/JPY161.698+0.25%12:23
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 91.00 12.35%
COMPERIA 6.20 6.90%
COLUMBUS 2.83 6.59%
MENNICA 41.00 6.49%
ALTA 1.69 6.29%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl