Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Opinie użytkowników na temat programow do AT.
Wyświetleń: 3121. Obserwuje: 2 osób.
Post: #1 
2014-01-12 19:46

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Witam, zakładam ten temat ponieważ chciałbym uzyskać Wasze zdanie na temat programów do AT (płatne & free + pirat). Opinie zarówno pozytywne jak i subiektywne odnośnie ipaq, fibotrader, amibroker, powertrader itp. Osobiście korzystam z fibotradera już prawie 2 lata, wcześniej był standardowy ipsaq oferowany przez mBank ale był zbyt toporny i mulasty.
Nie chcę robić tutaj jakieś reklamy dla producentów programów lecz czyste spojrzenie na ten temat. Wiem że już podobny temat pojawił sie już kiedyś ale, nowy rok i pojawia sie inne spojrzenie na badany temat. Plusem każdej wypowiedzi było by możliwe ewentualne źródło pobrania omawianego programu.

Post: #2 
2014-01-20 23:27

jankowski

Warszawa
Posty: 77
Shouty: 1328
0
Ja korzystam z Power Tradera edycji darmowej. Do przeglądania wykresów spółek i podstawowej analizy technicznej jest ok, chociaż niemiłosiernie brakuje mi zmiany wykresów świecowych z dniowych na inne, np. tygodniowe. Być może taka funkcjonalność jest w tym programie, ale mi nie udało się tego zmienić...
Fajne jest to, że automatycznie ściąga dane na temat walorów i nie wymaga wgrywania danych z dysku/sieci.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG136293.3+1.19%15:17
WIG203606.2+1.48%15:32
WIG20 Fut3586.0+0.87%15:17
WIG20USD955.0+1.58%15:17
mWIG409499.8+0.76%15:17
sWIG8030771.1+0.07%15:17
 Notowania Świat
US LargeCap7404.4+0.63%15:32
Nasdaq10029763.1+1.86%15:32
Nikkei72366.3+4.61%8:45
DAX24988.8+1.00%15:17
Ropa WTI69.8-0.70%15:32
Złoto4017.9+0.46%15:32
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28305-0.11%15:32
CHF/PLN4.64620-0.02%15:32
USD/PLN3.76877-0.16%15:32
EUR/USD1.13646+0.05%15:32
GBP/USD1.31946+0.22%15:32
USD/JPY161.791+0.01%15:32
Forum
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 7.35 17.60%
ORCOGROUP 3.88 8.99%
SOPHARMA 7.94 8.77%
APSENERGY 4.90 8.17%
ADIUVO 0.55 7.48%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl