Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
AT MIDAS
Wyświetleń: 4409. Obserwuje: 6 osób.
Post: #1 
2015-03-09 11:10
Cena waloru: 0.66

Carlos971

Zielona Góra
Posty: 119
Shouty: 0
0


na wstępie... Gallu nie bij! haha :D
znowu wracam do Midas'a, to była pierwsza spółka, na której się przejechałem, ale dzisiejsza analiza kusi, bo mamy przebicie linii trendu spadkowego, ładne odbicie od niej oraz wcześniej odbicie od wsparcia na poziomie ok. 0.49, zawitało UFO na wykresie, co brzmi obiecująco, do przebicia opory ok. 0.75, 0.90 oraz 1.20 a co Wy o tym sądzicie?
"Kupić taniej, sprzedać drożej" - Johny z Bogdańca

Post: #2 
2015-03-09 11:13
Cena waloru: 0.66

gallanonim

WRC
Posty: 627
Shouty: 13204
0
Ja myślę mniej więcej to samo co ty, ale o zakupach myślałbym dopiero po przebiciu pierwszego oporu, a może nawet później (po pokonaniu okolic 0,92). Wtedy sygnał zmiany trendu byłby już dość pewny.

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2015-03-09 11:14:50
"The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter."

Post: #3 
2015-03-09 12:33
Cena waloru: 0.65

mentals

Posty: 88
Shouty: 0
0
I znowu pojawia sie pytanie jaki ktos ma styl inwestycyjny bo rzeczywiscie lokalnie pojawil sie sygnal kupna po wybiciu z kanalu spadkowego jednak w dlugim terminie rowniez poczekalbym na pokonanie 0.90 zl jako pierwszego powazniejszego oporu



Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2017-01-15 17:58:47
Im wiecej pracujesz tym masz mniej czasu na zarabianie pieniedzy

Post: #4 
2015-03-09 13:58
Cena waloru: 0.66

Carlos971

Zielona Góra
Posty: 119
Shouty: 0
0
ja wcale nie mówię, że "zasiadam" :D ale MDS wart jest obserwacji
"Kupić taniej, sprzedać drożej" - Johny z Bogdańca

Post: #5 
2015-03-17 17:32
Cena waloru: 0.64

izbiczok

Izbica Kujawska
Posty: 1
Shouty: 46
0
kupilem 16.000 napewno sie zarobi

Post: #6 
2015-03-17 17:37
Cena waloru: 0.64

donjacek

Puck
Posty: 107
Shouty: 3214
0
Na pewno to Kopernik nie żyje. :D
Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze. Będziesz miał dwa dni wolnego.

Post: #7 
2015-03-17 21:37
Cena waloru: 0.64

altus

Posty: 323
Shouty: 20063
0
Midasa przyuważyłem na tej dużej świecy z 21 października.



Jednakże, cholernik skorekcił się aż do 53-4 groszy... zjadając z nadwyżką całą tą świecę. Teraz wypruł znowu w górę, ale znów wydaje się zawracać. Ogólnie to Midasek jest molochem, który człapie dość ociężale i jakby nie wiedział do końca gdzie iść.
"Luck is what happens when preparation meets opportunity."
https://analizycornix.blogspot.com

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG139362.3+0.37%9:05
WIG203687.3+0.23%9:20
WIG20 Fut3688.0+0.93%9:05
WIG20USD996.2+0.52%9:05
mWIG409707.8-0.08%9:05
sWIG8031230.4-0.04%9:05
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7565.2+0.12%9:10
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX25035.8+0.20%9:05
Ropa WTI75.5-1.37%9:20
Złoto4200.3+0.96%9:20
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26044+0.06%9:20
CHF/PLN4.60182+0.06%9:20
USD/PLN3.71809+0.21%9:20
EUR/USD1.14587-0.15%9:20
GBP/USD1.32122-0.16%9:20
USD/JPY161.695+0.25%9:20
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
MENNICA 40.50 5.19%
CYBERFLKS 197.00 4.12%
ARCHICOM 54.60 3.80%
VERCOM 119.00 3.48%
INGBSK 474.40 3.18%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl