Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
PZU prognozy
Wyświetleń: 4284. Obserwuje: 3 osób.
Post: #1 
2015-06-02 18:45
Cena waloru: 432.00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Hejka,

PZU ladnie roslo w tamtym tygodniu,ale po komunikacie o inwestycji w Alior i inne banki zaczelo drastycznie spadac. Eksperci mowia ze inwestorzy zle zintepretowali ta decyzje spolki i zaczeli sprzedawac akcje. Jakie sa wasze prognozy? Czy nastapi zmiana trendu i PZU zacznie isc znowu w gore?

Post: #2 
2015-06-02 19:33
Cena waloru: 432.00

altus

Posty: 323
Shouty: 20063
0
PZU ladnie roslo w tamtym tygodniu


W której bajce tak powiedzieli?
PZU nie rósł fajnie nawet w ostatnim miesiącu... Może chodzi Ci o poprzedni rok? PZU spada non-stop od połowy kwietnia odkąd odbił się od poziomu 500 zł.

Czy jest na sali lekarz?
"Luck is what happens when preparation meets opportunity."
https://analizycornix.blogspot.com

Post: #3 
2015-06-02 19:37
Cena waloru: 432.00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Mistrzuniu, po co sie tyle produkujesz skoro nie odpowiedziales na pytanie? :P hahaha
Jakie sa wasze prognozy?

Post: #4 
2015-06-02 19:54
Cena waloru: 432.00

altus

Posty: 323
Shouty: 20063
0
Według mnie będzie rósł tak jak w tamtym tygodniu.
"Luck is what happens when preparation meets opportunity."
https://analizycornix.blogspot.com

Post: #5 
2015-06-02 20:05
Cena waloru: 432.00

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
altus mistrzuniu
PZU nie rósł fajnie nawet w ostatnim miesiącu...

PZU nie rósł fajnie w ciągu ostatnich 4 miesięcy
Jak dla mnie bardzo słaba sytuacja - wykres tygodniowy:

1. Złamanie lini trendu plus "zła interpretacja decyzji" (fajne określenie) raczej nie wróży dobrze.
2. Ukształtowanie (prawie) niższego dołka - zapewne takowy będzie bo tydzień mamy krótki.
3. Jeśli nie obronimy 430zł to następny przystanek na 400zł

Ogólnie rzecz biorąc sytuacja wygląda dość marnie i jeśli nie obronimy 430zł świecą tygodniową to raczej spodziewałbym się 400zł niż jakiegoś odbicia...

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2017-01-15 17:58:47
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #6 
2015-06-02 20:10
Cena waloru: 432.00

tombud

Toruń
Posty: 105
Shouty: 0
0
Spadki po dużej inwestycji to akurat nic nadzwyczajnego, gorzej, że eksperci twierdzą, ze Alior był kupowany trochę za drogo. PZU może i ma jakiś plan tworzenia grupy bankowej i inwestycji w ochronę zdrowia ale te plany dadzą rezultaty pewnie dopiero za kilka lat, a na razie to ta spółka nie wygląda za dobrze.

Post: #7 
2015-06-02 20:32
Cena waloru: 432.00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Panowie, dzieki za wasze uwagi.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG137468.5-0.44%17:09
WIG203644.4-0.41%17:09
WIG20 Fut3626.0-0.55%17:04
WIG20USD968.7-1.12%17:15
mWIG409550.8-0.86%17:09
sWIG8031052.5-0.50%17:09
 Notowania Świat
US LargeCap7403.0-0.93%19:30
Nasdaq10029551.0-2.62%19:30
Nikkei69788.4-3.55%8:45
DAX24937.0-0.81%17:31
Ropa WTI73.3-0.74%19:30
Złoto4130.4-1.46%19:30
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28416+0.28%19:30
CHF/PLN4.64622+0.51%19:30
USD/PLN3.76507+0.73%19:30
EUR/USD1.13787-0.44%19:30
GBP/USD1.31858-0.48%19:30
USD/JPY161.611+0.04%19:30
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 4.90 12.90%
GTC 2.62 9.17%
CLOUD 105.00 8.47%
ARTIFEX 22.35 7.71%
NEXITY 0.90 7.14%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl