Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
PZU prognozy
Wyświetleń: 4286. Obserwuje: 3 osób.
Post: #1 
2015-06-02 18:45
Cena waloru: 432.00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Hejka,

PZU ladnie roslo w tamtym tygodniu,ale po komunikacie o inwestycji w Alior i inne banki zaczelo drastycznie spadac. Eksperci mowia ze inwestorzy zle zintepretowali ta decyzje spolki i zaczeli sprzedawac akcje. Jakie sa wasze prognozy? Czy nastapi zmiana trendu i PZU zacznie isc znowu w gore?

Post: #2 
2015-06-02 19:33
Cena waloru: 432.00

altus

Posty: 323
Shouty: 20063
0
PZU ladnie roslo w tamtym tygodniu


W której bajce tak powiedzieli?
PZU nie rósł fajnie nawet w ostatnim miesiącu... Może chodzi Ci o poprzedni rok? PZU spada non-stop od połowy kwietnia odkąd odbił się od poziomu 500 zł.

Czy jest na sali lekarz?
"Luck is what happens when preparation meets opportunity."
https://analizycornix.blogspot.com

Post: #3 
2015-06-02 19:37
Cena waloru: 432.00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Mistrzuniu, po co sie tyle produkujesz skoro nie odpowiedziales na pytanie? :P hahaha
Jakie sa wasze prognozy?

Post: #4 
2015-06-02 19:54
Cena waloru: 432.00

altus

Posty: 323
Shouty: 20063
0
Według mnie będzie rósł tak jak w tamtym tygodniu.
"Luck is what happens when preparation meets opportunity."
https://analizycornix.blogspot.com

Post: #5 
2015-06-02 20:05
Cena waloru: 432.00

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
altus mistrzuniu
PZU nie rósł fajnie nawet w ostatnim miesiącu...

PZU nie rósł fajnie w ciągu ostatnich 4 miesięcy
Jak dla mnie bardzo słaba sytuacja - wykres tygodniowy:

1. Złamanie lini trendu plus "zła interpretacja decyzji" (fajne określenie) raczej nie wróży dobrze.
2. Ukształtowanie (prawie) niższego dołka - zapewne takowy będzie bo tydzień mamy krótki.
3. Jeśli nie obronimy 430zł to następny przystanek na 400zł

Ogólnie rzecz biorąc sytuacja wygląda dość marnie i jeśli nie obronimy 430zł świecą tygodniową to raczej spodziewałbym się 400zł niż jakiegoś odbicia...

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2017-01-15 17:58:47
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #6 
2015-06-02 20:10
Cena waloru: 432.00

tombud

Toruń
Posty: 105
Shouty: 0
0
Spadki po dużej inwestycji to akurat nic nadzwyczajnego, gorzej, że eksperci twierdzą, ze Alior był kupowany trochę za drogo. PZU może i ma jakiś plan tworzenia grupy bankowej i inwestycji w ochronę zdrowia ale te plany dadzą rezultaty pewnie dopiero za kilka lat, a na razie to ta spółka nie wygląda za dobrze.

Post: #7 
2015-06-02 20:32
Cena waloru: 432.00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Panowie, dzieki za wasze uwagi.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%06-24
WIG203553.7-2.49%06-24
WIG20 Fut3555.0-1.96%06-24
WIG20USD940.2-2.94%06-24
mWIG409428.4-1.28%06-24
sWIG8030751.0-0.97%06-24
 Notowania Świat
US BlueChip51848.9+0.35%06-24
S&P500 Fut7460.5-0.22%3:49
Nikkei71576.5+3.47%3:43
DAX24740.4-0.62%06-24
Ropa WTI69.3-0.76%3:59
Złoto3975.8-0.59%3:59
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28710-0.02%3:59
CHF/PLN4.64889+0.03%3:59
USD/PLN3.774720.00%3:59
EUR/USD1.13574-0.02%3:59
GBP/USD1.31701+0.03%3:59
USD/JPY161.726-0.03%3:59
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl