Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
dbMakler
Wyświetleń: 3223. Obserwuje: 3 osób.
Post: #1 
2015-07-02 09:54

Voytas001

Posty: 9
Shouty: 0
0
Czy posiada ktoś może rachunek maklerski w DB?
Jeśli tak to mam pytanie. Dosłownie kilka minut temu próbowałem się zalogować na swoj rachunek ale "nie działa", tzn. etap z wpisaniem loginu i hasła przechodzę pomyślnie ale dalej pojawia się następne okno z polami "Identyfikator" i "hasło" nie wiem co mam wpisać w polu identyfikator ani hasło (te okna widzę pierwszy raz)!?
Dodam tylko że taka sytuacja zdarza mi się pierwszy raz, komunikaty na stronie DB mówią o tym że dostępu nie będzie od 04.07 a dziś jest dopiero 02.07 nie wiem o co chodzi...

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2015-07-02 09:55:44

Post: #2 
2015-07-02 10:25

altus

Posty: 323
Shouty: 20063
0
http://independenttrader.pl/366,deutsche_bank_na_progu_bankructwa.html

Może to już się zaczeło... ?
"Luck is what happens when preparation meets opportunity."
https://analizycornix.blogspot.com

Post: #3 
2015-07-02 10:59

dawbier

Rzeszów
Posty: 4
Shouty: 81
0
Miałem taki problem gdy po wpisaniu loginu i hasła wcisnąłem "enter", spróbuj wcisnąć przycisk "zaloguj".


Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2015-07-02 11:12:45

Post: #4 
2015-07-02 12:54

Voytas001

Posty: 9
Shouty: 0
0
Problem nie znika na po wciśnięciu "zaloguj".

@altus kurcze atlus ale mnie wystraszyłeś, scenariusz prawdopodobny ale oby jeszcze ten DB trochę pojechał



Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2015-07-02 13:02:58

Post: #5 
2015-07-02 14:58

Skinni

Poznan
Posty: 262
Shouty: 2357
0
Nie pamietam, ale chyba za pierwszym razem musisz wykonać telefon do biura maklerskiego lub wpisać Login który dostałeś z D Maklerskiego. W miejscu hasło musisz wpisać w pole swój pesel. teraz nie pamiętam czy służyło do pierwszego zalogowania na rachunek czy do notowań giełdowych. Po zalogowaniu możesz zmienić na dowolne stworzone hasło.



Nie ma za co.

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2015-07-02 15:35:40
https://www.facebook.com/pages/Leszcz-na-Forexie/1531234843812484?ref=hl

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%06-24
WIG203553.7-2.49%06-24
WIG20 Fut3555.0-1.96%06-24
WIG20USD940.2-2.94%06-24
mWIG409428.4-1.28%06-24
sWIG8030751.0-0.97%06-24
 Notowania Świat
US BlueChip51848.9+0.35%06-24
S&P500 Fut7460.5-0.22%3:49
Nikkei71576.5+3.47%3:43
DAX24740.4-0.62%06-24
Ropa WTI69.3-0.76%3:59
Złoto3975.8-0.59%3:59
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28710-0.02%3:59
CHF/PLN4.64889+0.03%3:59
USD/PLN3.774720.00%3:59
EUR/USD1.13574-0.02%3:59
GBP/USD1.31701+0.03%3:59
USD/JPY161.726-0.03%3:59
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl