Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
Czy inwestorzy z rynku kryptowalut przejdą na giełdę?
Wyświetleń: 1859. Obserwuje: 2 osób.
Post: #1 
2021-06-10 14:13
Cena waloru: 1.64

leechu84

Posty: 3
Shouty: 0
0
Cześć,
Ciekawi mnie wasza opinia czy uważacie, że realne jest aby napłynęło do nas trochę kapitału z rynku kryptowalut podczas gdy tam jest korekta lub koniec hossy?
Niedawno trafiłem na artykuł, który może sugerować coś takiego
https://gielda-kryptowaluty.pl/firma-z-potencjalem-do-rozwoju-i-wzrostu-na-2021-i-2022/
Będę wdzięczny za wasze merytoryczne opinie.

Post: #2 
2021-06-10 14:30
Cena waloru: 1.67

pikodat

Posty: 13
Shouty: 0
0
Zdecydowanie bliższe do handlu kryptowalutami jest handlowanie na forexie. Zatem nie nalezy się spodziewać duzego napływu z tamtego rynku - jesli rzeczywiście ktos tam się wycofuje.
Inna adrenalina na handlu walutami a inna na rynku akcji. Inna charakterystyka ryzyka i potencjalnych zysków. Jak ktos lubił bitcoiny to zdecydowanie blizej mu do forexu. Choćby przez rzeczywiście płynny rynek. I fakt, ze jak widzisz kurs - możesz NATYCHMIAST zareagować. Za to od razu ponosisz koszty związane z widełkami - na giełdzie możesz kupić po dolnej cenie (jak poczekasz czy ktoś Ci sprzeda) albo i nie kupić -na forexie masz od razu "towar" - ale po tej "gorszej" cenie. Załóż, że 80 % pójdzie na forex a 20 % na giełdę.

Post: #3 
2021-09-28 14:20
Cena waloru: 1.43

leechu84

Posty: 3
Shouty: 0
0
rozumiem. Częściowo masz rację ale jak zerkniesz w tym artykule autor sugeruje raczej kierunek na klasyczne akcje.

Post: #4 
2021-09-30 13:53
Cena waloru: 1.40

Andrzey86

Katowice
Posty: 5
Shouty: 0
1
Trochę pewnie napłynie ale na pewno nie z powodu gdy "tam" jest korekta. Korekta to okazja do tańszych zakupów , dotyczy się to też rynku krypto.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl