Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Dla cichociemnego :)
Wyświetleń: 22709. Obserwuje: 5 osób.
Post: #21 
2009-03-17 22:05

cichociemny

cichociemny
Posty: 50
Shouty: 1523
0
dobra inne pytanie skąd bierzesz info o spółkach oprócz analizy ??
powrót po latach

Post: #22 
2009-03-17 22:07

topola

Tańczący z wykresami
Warszawa
Posty: 512
Shouty: 28055
0
Generalnie nie szukam informacji o spółkach. A jeśli już to

http://www.money.pl/gielda/spolki_gpw/

http://stooq.pl/q/p/?s=peo

Ponadto, jak mam czas to oglądam tvn cnbc
https://humanista-na-gieldzie.blogspot.com

Post: #23 
2009-03-17 22:24

Macko

Admin
Kraków/Bielsko-Biała
Posty: 494
Shouty: 34675
0
brawo topolaaa! - pierwsza konkretna analiza, o takie analizy nam chodziło wprowadzając opis do portfela na grze weekendowej.

Mamy same konkrety a to sie liczy najbardziej - jakich wskazników używasz, na jakim okresie, opisujesz nawet kiedy generuja sygnal kupna/sprzedaży.

mam nadzieje, ze ten temat skłoni wiekszą ilość graczy do uzupelniania opisu portfela.
Ja tez sie czegos dowiedzialem od Ciebie i od cichociemnego (np. o dmi)
a czy sie sprawdza czy nie to sie okaze w praniu[nie bac sie konfrontacji] wazne ze jest i ze mozna ja sprawdzic [a jak bedzie dobra to samemu uzywac]. po to jest ten wortal, zeby sie nauczyc jak zarabiac
Byle do przodu...
https://gragieldowa.pl

Post: #24 
2009-03-18 11:14

topola

Tańczący z wykresami
Warszawa
Posty: 512
Shouty: 28055
0
Dziś przejrzałem WIG i po selekcji do poobserwowania/kupienia zostały mi:

ALCHEMIA
CASHFLOW
INDYKPOL
MONNARI
STALEXP
WANDALEX

Zaznaczam, że nie sprawdzałem czynników fundamentalnych.
https://humanista-na-gieldzie.blogspot.com

Post: #25 
2009-03-18 11:16

cichociemny

cichociemny
Posty: 50
Shouty: 1523
0
cóż ja mam wolne więc się zabrałem za analizę , dotarłem wstępnie do b ciekawe ile się będą zgadzać nasze typy ze sobą ;P
powrót po latach

Post: #26 
2009-03-18 11:17

topola

Tańczący z wykresami
Warszawa
Posty: 512
Shouty: 28055
0
Za wcześnie podałem swoje. Teraz będziesz im się zbyt pilnie przyglądał Ale powodzenia
https://humanista-na-gieldzie.blogspot.com

Post: #27 
2009-03-18 11:20

cichociemny

cichociemny
Posty: 50
Shouty: 1523
0
jaka to nauka jeśli patrzysz na innych , fakt cały czas cię na wekendowej obserwuję ile czasu mnie przebijasz i skrzętnie w notesiku notuję ;P

zobaczymy , po sesji dzisiejszej napisz czynm się kierowałeś w wyborze , ja ze swojej strony też coś dodam

Dodano 2009-03-18 22:59
tak jak obiecałem też sobie całość obejrzałem i pozostało w sumie
bipromet - wyjście górą z trendu bocznego :p - nadzieja
caschflow
cersanit
energopol
kppd - możliwe dalsze wzrosty
lentex
monari

oraz na krótką
centrozap
farmakol
handlowy
nowita i
teta - trend boczny - wyjście dołem
powrót po latach

Post: #28 
2009-03-19 13:29

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Witam,

Ja gram podobnym systemem, np. w lidze francuskiej często padają remisy w piłce nożnej, wiec stawiam na remis, a jak nie wpada to podwajam stawke na nastepny mecz itd...
A ojciec z kolei też ma dobry system - gra w totolotka od kilku lat tymi samymi numerami.....

Ale to tylko taki drobny żart z mojej strony.
Wracając do tematu tej dyskusji to nawet kiepski plan jest lepszy od żadnego.

Pozdrawiam

Post: #29 
2009-03-24 00:30

Macko

Admin
Kraków/Bielsko-Biała
Posty: 494
Shouty: 34675
0
topolaa moze doczekamy sie kolejnej wyczerpujacej analizy?
Byle do przodu...
https://gragieldowa.pl

Post: #30 
2009-03-25 10:38

topola

Tańczący z wykresami
Warszawa
Posty: 512
Shouty: 28055
0
Powiem tak: kupcie cokolwiek, za 5 lat i tak będziecie na tym do przodu

A serio to muszę przeformułować moją metodę inwestycyjną, gdyż od początku marca mamy wzrosty i coraz mniej spółek dramatycznie spada, żeby liczyć na odbicie. Zatem na razie muszę poświęcić czas na chwilę zadumy.

https://humanista-na-gieldzie.blogspot.com

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG135165.9-0.59%17:09
WIG203572.3-0.73%17:09
WIG20 Fut3553.0-0.84%17:04
WIG20USD950.0-0.58%17:15
mWIG409428.0-0.25%17:09
sWIG8030548.0-0.49%17:09
 Notowania Świat
US BlueChip51876.1-0.09%22:05
Nasdaq10029118.2-1.09%22:01
Nikkei69360.9-4.15%8:45
DAX24681.7-1.25%17:31
Ropa WTI70.2-2.34%22:59
Złoto4072.1+1.13%22:00
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28893+0.12%22:00
CHF/PLN4.65297+0.04%22:00
USD/PLN3.76635-0.01%22:00
EUR/USD1.13875+0.13%22:00
GBP/USD1.31992+0.05%22:00
USD/JPY161.758-0.02%22:00
Forum
» Proszę dodać SYN2BIO [0]
» Zmiana nazwy spółki [2][SPL]
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
Wzrosty Spadki Staty
MEDINICE 75.00 8.70%
LIBET 1.45 8.21%
KOMPAP 23.20 5.45%
CELTIC 1.27 5.42%
ELKOP 1.90 5.26%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl