Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
Książki part II
Wyświetleń: 4049. Obserwuje: 3 osób.
Post: #1 
2010-03-16 13:31

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Jako że temat: https://gragieldowa.pl/index.php?go=forum&filtruj=&temat=602&kategoria=2

jest już zamknięty a linki tam podane wygasły, proszę wszystkich które tak owe posiadają o wrzucenie ich ponownie, szczególnie przydatne były by podstawy takie jak :
Forex - Podstawy Giełdy Walutowej
poradnik_inwestora_abc_inwestycji
poradnik_inwestora_jak_zacząć_inwestować

i tym podobne.

Z góry wszystkim dziękuje.

Post: #2 
2010-03-16 13:39

topola

Tańczący z wykresami
Warszawa
Posty: 512
Shouty: 28055
0
Sądzę, że wujek Google pomoże. Wystarczy go zapytać
https://humanista-na-gieldzie.blogspot.com

Post: #3 
2010-03-16 13:50

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Wszystkich pozycji ze starego tematu nie znajdę, szukałem już paru i nic, a prędzej czy później chciałbym przestudiować wszystkie (lub chociaż większość) z podanych.

Post: #4 
2010-03-16 14:02

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
http://chomikuj.pl/piter541/Gie*c5*82da+*2c+GPW+*2c+Spekulacje

http://chomikuj.pl/inwestor1/Gie*c5*82da/Metastock

tu na chomikach powinno być trochę literatury

Post: #5 
2010-03-16 14:03

topola

Tańczący z wykresami
Warszawa
Posty: 512
Shouty: 28055
0
Podstawy giełdy walutowej

ABC inwestycji

Jak zacząć inwestować

Wujek Google zna wszystkie odpowiedzi, trzeba tylko umieć zapytać
https://humanista-na-gieldzie.blogspot.com

Post: #6 
2010-03-17 13:56

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Dzięki wielkie za pomoc, a teraz książka której szukam w necie od paru dni bezowocnie, "Sztuka negocjacji w stylu Donalda Trumpa" czy ktos z was ja posiada i może wrzucic ją jakiś serwer do ściągnięcia ??
Byłbym baardzo wdzięczny

Pozdrawiam.


Post: #7 
2010-03-18 17:47

qube

Universe
Posty: 435
Shouty: 48259
0
podaj wydawnictwo a się zobaczy co można zrobić
Całość to coś więcej niż suma części...
https://qube19.blogspot.com/

Post: #8 
2010-03-18 18:38

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
ONE Press

Post: #9 
2010-03-18 18:53

qube

Universe
Posty: 435
Shouty: 48259
0
za 2 minuty coś będe miał
wszystko narazie krótkie próbki
niestety...

Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2010-03-18 19:01:49
Całość to coś więcej niż suma części...
https://qube19.blogspot.com/

Post: #10 
2010-03-19 13:52

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
To jak podrzuci ktoś? qube Ty nie masz ??

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG133720.1-1.29%13:41
WIG203593.4-1.29%13:56
WIG20 Fut3548.0-1.31%13:41
WIG20USD975.9-1.73%13:41
mWIG409382.3-1.46%13:41
sWIG8031429.5-1.13%13:41
 Notowania Świat
US BlueChip50872.1+0.17%06-09
S&P500 Fut7311.2-1.10%13:46
Nikkei64179.3-1.89%8:45
DAX24185.5-1.01%13:41
Ropa WTI90.0+2.07%13:56
Złoto4153.6-2.49%13:56
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.24885+0.14%13:56
CHF/PLN4.60775+0.03%13:56
USD/PLN3.68293+0.16%13:56
EUR/USD1.15366-0.02%13:56
GBP/USD1.33788+0.06%13:56
USD/JPY160.489+0.09%13:56
Forum
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» GRAGIELDOWA.PL [4]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
» CREOTECH QUANTUM S.A - prośba o... [1]
» Prośba o usunięcie QRT [0][QRT]
» Realizacja zlecenia zakupu o... [0][ING]
Wzrosty Spadki Staty
VOXEL 117.80 -0.51%
COMP 94.20 -0.42%
FEERUM 16.90 -0.29%
MOSTALZAB 6.23 -1.89%
LSISOFT 46.00 -0.43%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015