Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
Ponar kupno KCI
Wyświetleń: 2741. Obserwuje: 1 osób.
Post: #1 
2010-10-14 19:49

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
GPW: zmiana firmy spółki PONAR SA na KCI SA
14:31 08.10.2010
piątek



08.10. Warszawa (PAP) - Zmiana firmy spółki PONAR SA na KCI SA

Komunikat Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 8 października 2010 roku (Główny Rynek GPW)

Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. informuje, że w związku ze zmianą firmy spółki PONAR S.A. na KCI S.A., począwszy od dnia 11 października 2010 roku akcje spółki będą notowane pod nazwą skróconą "KCI" i oznaczeniem "KCI".

kom mln/

Post: #2 
2010-10-14 19:50
Cena waloru: 1.61

qube

Universe
Posty: 435
Shouty: 48202
0
Jakbyś mogł wkleić jeszcze link z którego masz to info
Całość to coś więcej niż suma części...
https://qube19.blogspot.com/

Post: #3 
2010-10-14 19:55
Cena waloru: 1.61

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Chodzi o to że zamiast KCL dalej jest ponar w notowaniach..

Post: #4 
2010-10-14 19:57
Cena waloru: 1.61

qube

Universe
Posty: 435
Shouty: 48202
0
rozumiem o co chodzi w komunikacie, ale jeśli podajesz takie info to jest nieoisana zasada o dołączaniu źródła - zazwyczaj linku do strony
Całość to coś więcej niż suma części...
https://qube19.blogspot.com/

Post: #5 
2010-10-14 19:57
Cena waloru: 1.61

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1393
Shouty: 29803
0
chodzi o to żebyś podał link do informacji żebym mógł ją potwierdzić i zmienić ustawienia gry
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #6 
2010-10-14 19:58
Cena waloru: 1.61

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
http://gielda.wp.pl/POD,7,a,1,b,1,c,11,index.html?P[numer]=12740923&P[obr]=pa

Post: #7 
2010-10-14 20:39
Cena waloru: 1.61

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1393
Shouty: 29803
0
zaktualizowałem, będzie dostępny od jutra po rozpoczęciu sesji
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl