Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Nowa wersja - opinie/problemy
Wyświetleń: 30288. Obserwuje: 31 osób.
Post: #21 
2010-08-30 10:41

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
https://gragieldowa.pl/index.php?go=p_profil&login=Silvestris

zerknij na mój
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #22 
2010-08-30 11:38

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Na poczatku troche wolno ladowala sie strona. Teraz jednak, jest w porzadku.

Gratulacje za nowa wersje. Zwlaszcza za notowania dynamiczne - perelka.

Post: #23 
2010-08-30 11:53

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
gratulacje za nowa wersje jest na skale swiatowa
PS.Uwaga nie wyswietla mi wszystkich spolek moich w notowaniach dynamicznych!!!!

Post: #24 
2010-08-30 11:55

annapurna

..
Posty: 13
Shouty: 710
0
Gratuluję nowej wersji.
Nie pokazuję mi się wartość wyliczonego zysku/straty przy sprzedaży z limitem ceny.

Post: #25 
2010-08-30 11:56

qube

Universe
Posty: 435
Shouty: 48259
0
nowa wersja - cudo
na razie nie zdołałem niczego zepsuć, ale bede sie dalej starał
Całość to coś więcej niż suma części...
https://qube19.blogspot.com/

Post: #26 
2010-08-30 12:02

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
qube napisał:
nowa wersja - cudo
na razie nie zdołałem niczego zepsuć, ale bede sie dalej starał


dawaj dawaj trzymam kciuki:P

annapurna napisał:
Gratuluję nowej wersji.
Nie pokazuję mi się wartość wyliczonego zysku/straty przy sprzedaży z limitem ceny.

będzie wieczorem poprawiony ten panel

wowo napisał:
gratulacje za nowa wersje jest na skale swiatowa
PS.Uwaga nie wyswietla mi wszystkich spolek moich w notowaniach dynamicznych!!!!

narazie jeszcze portfel/zlecenia nie są wpięte w notowania, dzisiaj w nocy to zrobię (nie chciałem naraz wrzucać wszystkiego w przypadku jakby się coś posypało to trudniej by było naprawić szkody)

co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #27 
2010-08-30 12:43

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Silvestris napisał:
https://gragieldowa.pl/index.php?go=p_profil&login=Silvestris

zerknij na mój


przepraszam
mój błąd, mam tak starą przeglądarkę (firefox 2.0.0.15) że niepoprawnie wyświetla stronę i zawartość portfela weszła pod prawą kolumnę.

Post: #28 
2010-08-30 12:46

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
o rany, już jest chyba 3.6.8 :D ta twoje to dobre 3-4 lata ma jak nie więcej:D
w każdym razie, powinno działać to poprawnie na niej też;/ jak tylko uda mi się w miarę bez inwazyjnie ją zainstalować u siebie to spróbuje to poprawić

w każdym razie, nie zastanawiaj się długo - tylko odraz aktualizuj:D
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #29 
2010-08-30 14:38

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
czy jest mozliwe zeb wyparowalo z portfela 30 tys bo nie widze zebym mial coas kupione a kasy tez nie ma

Post: #30 
2010-08-30 14:59

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Silvestris napisał:
o rany, już jest chyba 3.6.8 :D ta twoje to dobre 3-4 lata ma jak nie więcej:D
w każdym razie, powinno działać to poprawnie na niej też;/ jak tylko uda mi się w miarę bez inwazyjnie ją zainstalować u siebie to spróbuje to poprawić

w każdym razie, nie zastanawiaj się długo - tylko odraz aktualizuj:D


hehe, stary komputer, stara winda i nic nowszego nie pójdzie

Post: #31 
2010-08-30 16:08

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Wersja fajna, od tej strony nic do zarzucenia, a problem jaki widzę to taki że nie widzę Monnari w głównym rankingu.

Post: #32 
2010-08-30 16:19

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
oligator80 napisał:
Wersja fajna, od tej strony nic do zarzucenia, a problem jaki widzę to taki że nie widzę Monnari w głównym rankingu.

połączenie nowych notowań i starej bazy spółek odbędzie się dzisiaj wieczorem, także tylko jeszcze trochę cierpliwości i będzie ok

johnbelushi napisał:
hehe, stary komputer, stara winda i nic nowszego nie pójdzie

Myślę że możesz spokojnie przeglądarke zaaktualizować bez obawy o komputer
karolbu napisał:
czy jest mozliwe zeb wyparowalo z portfela 30 tys bo nie widze zebym mial coas kupione a kasy tez nie ma


ja nie widze by czegos brakowało... w piątek wartośc twoich aktywów ~95tys aktualna >100tyś, gdzie brakuje tutaj czegokolowiek?

co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #33 
2010-08-30 16:41

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
nie chodzi o portfel glowny tylko dodatkowy o nazwie " 3"

Post: #34 
2010-08-30 17:11

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Nie działa zmienianie daty wyświetlania wykresu w historii portfela. Co bym nie wkliknął do kalendarza, zawsze pokazuje mi od kwietnia

Post: #35 
2010-08-30 17:24

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
karolbu napisał:
nie chodzi o portfel glowny tylko dodatkowy o nazwie " 3"


próbowałeś go skasować lub coś w tym stylu, bo nie ma na nim żadnych akcji i historia zleceń jest też pusta...
jakiekolwiek informacje byłyby przydatne

Dodano 2010-08-30 17:25
Intraneus napisał:
Nie działa zmienianie daty wyświetlania wykresu w historii portfela. Co bym nie wkliknął do kalendarza, zawsze pokazuje mi od kwietnia


jak tylko ogarnę wszystko to jeszcze dzisiaj pełną historię zaimportuje ponownie
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #36 
2010-08-30 17:26

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Czy mozna wprowadzić w notowaniach sortowanie wg kursu akcji? (z tego co widze sortowanie jest jedynie wg zmian dziennych) a ja chcialbym mieć przeglad najdrozszych akcji spolek badz najtańszych.

Post: #37 
2010-08-30 17:52

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
zmieniłem notowania - już są nowe i wszystko jest oparte o nowe

co do sortowania - dopisze sobie do listy rzeczy "do zrobienia"
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #38 
2010-08-30 19:18

stones

Gdańsk/Hamburg
Posty: 119
Shouty: 4520
0
wcześniej napisałem, że przy składaniu zleceń (jak chce sprzedać akcje) mi nie oblicza zysk/stratę
teraz pokazuje tylko aktualny zysk bądź stratę na danej akcji,nie oblicza go po zmianie ceny, przedtem było jeszcze wszędzie 0
Nie prognozuję przyszłego kursu, tylko buduję możliwy scenariusz
https://at-trader.blogspot.com/

Post: #39 
2010-08-30 19:21

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
przywróciłem historię od połowy 2009, narazie tyle bo muszę zoptymalizować tablice (mam historię w backupie od resetu gry w 2007)

stones - w nocy dzisiaj przepiszę cały ten kod co jest za to odpowiedzialny, trochę cierpliwości jeszcze i będzie ok
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #40 
2010-08-30 19:29

stones

Gdańsk/Hamburg
Posty: 119
Shouty: 4520
0
ok silv, spokojnie, nie pali się
jeszcze przypomniało mi się, że przy rubryce "zlecenie aktywne przez" jest *1 dzień* , *3 dni* , *1 tydzień* , *2 tygodnie* i *miesiąc* może od razu gdyby szło zmienić jeszcze na okres czasu wybrany przez gracza (chodzi mi o konkretną datę, np do 10.11.2011)
Nie prognozuję przyszłego kursu, tylko buduję możliwy scenariusz
https://at-trader.blogspot.com/

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138854.4+0.24%06-19
WIG203678.8+0.21%06-19
WIG20 Fut3654.0-0.44%06-19
WIG20USD991.0+0.15%06-19
mWIG409715.3+0.37%06-19
sWIG8031241.5-0.10%06-19
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7516.0-0.53%1:59
Nikkei72353.1+1.55%7:47
DAX24985.8-0.16%06-19
Ropa WTI75.2-1.67%8:04
Złoto4193.4+0.80%8:04
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.25861+0.02%8:04
CHF/PLN4.59979+0.02%8:04
USD/PLN3.71811+0.21%8:04
EUR/USD1.14537-0.19%8:04
GBP/USD1.32086-0.19%8:04
USD/JPY161.701+0.25%8:04
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
LSISOFT 51.20 0.00%
INTERBUD 1.53 0.00%
CYFRPLSAT 16.45 0.00%
DRAGOENT 22.90 0.00%
DBENERGY 8.90 0.00%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl