Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Nowa wersja - opinie/problemy
Wyświetleń: 30291. Obserwuje: 31 osób.
Post: #61 
2010-09-01 09:42

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
masz wlaczone wykresy java w profilu? (2 zakladka)
masz nową wersje przeglądarki? (jaką masz aktualnie?)
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #62 
2010-09-01 09:45

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
u mnie jest to samo, Firefox najnowszy i wykresy w javie zaznaczone. Wczoraj wszystko było git.

Post: #63 
2010-09-01 09:46

Starszy Pajo

Kwidzyn
Posty: 8
Shouty: 0
0
u mnie też wczoraj było wszystko OK, a dzisiaj wykresów nima

Post: #64 
2010-09-01 09:49

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
ctrl+f5 w przypadku FF/IE
ctrl+r w przypadku opery
i dajcie znać czy pomogło
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #65 
2010-09-01 09:51

Starszy Pajo

Kwidzyn
Posty: 8
Shouty: 0
0
nie pomogło!
nadal czarne okienko

Post: #66 
2010-09-01 09:55

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
opera->narzędzia->zaawansowane->konsola błędów

na dole z listy wyświetl java i jeśli coś tam jest to albo skopiuj albo printscreena pokaż
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #67 
2010-09-01 10:07

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Błąd naruszenia bezpieczeństwa: Treść zawarta pod adresem http://googleads.g.doubleclick.net/ nie może wczytać danych z https://gragieldowa.pl/index.php?go=portfel.

Post: #68 
2010-09-01 10:08

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
to prawie nie to, ale być może znalazłem problem i tak do 10 minut powinno być ok, musze tylko pomyślec jak go rozwiązać
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #69 
2010-09-01 10:11

Starszy Pajo

Kwidzyn
Posty: 8
Shouty: 0
0
Nieznana własność "border-radius". Deklaracja opuszczona.
https://gragieldowa.pl/index.php?go=portfel


coś takiego w konsoli błędów FF

Dodano 2010-09-01 10:13
już działa!
Dzięki

Post: #70 
2010-09-01 10:25

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
jest git

Post: #71 
2010-09-06 01:24

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Niestety u mnie nie ma czatu (właściwie nie widzę za bardzo miejsca, w którym miałby się znajdować - czyżby w prawym dolnym rogu?). Sprawdzałem na Operze i w Firefoxie - to samo. Obie przeglądarki zaktualizowane.

Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2020-07-18 17:28:55

Post: #72 
2010-09-06 18:04

pulla

olesno
Posty: 13
Shouty: 562
0
A czy jest możliwość dodania rubryki aktualna cena w historii zleceń ? Żeby w 1 miejscu zobaczyć po ile się kupiło sprzedało akcje a w jakiej cenie są teraz?

Post: #73 
2010-09-06 18:32

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
dodałem kolumnę "kurs Akt"
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #74 
2010-09-06 18:35

qube

Universe
Posty: 435
Shouty: 48259
0
silv w poczcie jesli mozesz to przesun przyciski " wyślij nowa wiad." i usun wszystko na gore strony - bedzie wygodniej
Całość to coś więcej niż suma części...
https://qube19.blogspot.com/

Post: #75 
2010-09-06 18:43

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
będzie i tu i tu, ale to za chwilę, bo teraz idę na przerwę:P
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #76 
2010-09-06 18:47

qube

Universe
Posty: 435
Shouty: 48259
0
Silvestris napisał:
będzie i tu i tu, ale to za chwilę, bo teraz idę na przerwę:P

spoko
enjoy your break time
Całość to coś więcej niż suma części...
https://qube19.blogspot.com/

Post: #77 
2010-09-06 20:29

pulla

olesno
Posty: 13
Shouty: 562
0
o dziękuje bardzo za szybką reakcje

Post: #78 
2010-09-06 22:59

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Wydaje mi się że brakuje ELKOP'a

Post: #79 
2010-09-10 01:49

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
kupiłem po jednej sztuce paru groszowych akcji i prowizja za każda z nich wynosi 10 zl czy minimalna nie powinna być 3 zl lub coś koło tego? z góry dzięki za odpowiedź eventualnie naprawę błędu.

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2020-07-25 10:18:27

Post: #80 
2010-09-10 01:54

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
5zł jest minimalna
i kolejne 5zł przy sprzedaży - zysk/strata i prowizja w portfelu dla przyspieszenia obliczeń odrazu obejmuje teoretyczną wielkość prowizji dla sprzedaży dla obecnego kursu
czyli w tym przypadku
5zł przy zakupie
5zł przy sprzedaży (którą w koszty musisz wliczyć, chociaż jeszcze nie wystąpiła)(i nie jest ona pobrana)
10 razem
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138854.4+0.24%06-19
WIG203678.8+0.21%06-19
WIG20 Fut3654.0-0.44%06-19
WIG20USD991.0+0.15%06-19
mWIG409715.3+0.37%06-19
sWIG8031241.5-0.10%06-19
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7516.0-0.53%1:59
Nikkei72353.1+1.55%7:47
DAX24985.8-0.16%06-19
Ropa WTI75.2-1.67%8:04
Złoto4193.4+0.80%8:04
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.25861+0.02%8:04
CHF/PLN4.59979+0.02%8:04
USD/PLN3.71811+0.21%8:04
EUR/USD1.14537-0.19%8:04
GBP/USD1.32086-0.19%8:04
USD/JPY161.701+0.25%8:04
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
LSISOFT 51.20 0.00%
INTERBUD 1.53 0.00%
CYFRPLSAT 16.45 0.00%
DRAGOENT 22.90 0.00%
DBENERGY 8.90 0.00%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl