Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
I jak tu się nie wkurzyć ?
Wyświetleń: 3725. Obserwuje: 4 osób.
Post: #1 
2014-01-07 21:15
Cena waloru: 21.70

astra69

...
Posty: 183
Shouty: 1
0
W grze weekendowej po zainwestowaniu prawie całości środków pzostało mi w piątek 4 złote. Trochę dla żartu, rozejrzałem się po groszówkach i wybrałem Plazę. Zainwestowałem całą tę niebagatelną kwotę bazując na jednej białej świecy z 3 stycznia potraktowanej jako odbicie po długim okresie "dołowania." Efekt. Cały portfel na czerwono a Plaza ponad 20 % w górę. No ale z 4 złotych fortuny się nie dorobiłem...
To się nazywa wyczucie ... :-(

Post: #2 
2014-01-08 08:07
Cena waloru: 21.70

gallanonim

WRC
Posty: 627
Shouty: 13204
0
To faktycznie jest się czym chwalić na forum...
"The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter."

Post: #3 
2014-01-08 08:13
Cena waloru: 21.70

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Po pierwszym przeczytaniu myślałem, że zainwestowałeś 100k i straciłeś wszystko oprócz 4zł... To byłby wyczyn!! :D
A co do wkurzania?? Ja nie widzę powodu by się denerwować - przypadkowo trafiłeś spółkę, która znacznie odbiła. Sam mówisz, że wybrałeś ją z powodu tylko jednej świeczki więc wielkiej analizy tu nie widzę. Tym bardziej powodu do nerwów...
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #4 
2014-01-08 10:26
Cena waloru: 21.45

astra69

...
Posty: 183
Shouty: 1
0
A przy okazji ta Plaza idzie jak burza. W tym momencie 55 % zwrotu. Spekulacja czy dalsze wzrosty ?

Post: #5 
2014-01-09 10:54
Cena waloru: 21.30

altus

Posty: 323
Shouty: 20063
0
Jak można stracić wszystko oprócz 4zł? O.o
Z jakiej kwoty? W sensie, jaki to procentowo był spadek?
"Luck is what happens when preparation meets opportunity."
https://analizycornix.blogspot.com

Post: #6 
2014-01-09 10:57
Cena waloru: 21.30

studencina

podkarpacie
Posty: 521
Shouty: 59972
3
altus, kolega napisał że kupił akcje i na koncie zostało mu 4 zł. Za które kupił Plazę - przynajmniej ja tak zrozumiałem
... robię wszystko, żeby nic nie robić ....

Post: #7 
2014-01-09 11:00
Cena waloru: 21.30

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Stud dobrze zrozumiałeś Altus czytanie ze zrozumieniem się kłania :P
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #8 
2014-01-09 11:08
Cena waloru: 21.30

gallanonim

WRC
Posty: 627
Shouty: 13204
0
To w takim razie wyszło, że i ja nie umiem czytać... Sory Astra, zwracam honor
"The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter."

Post: #9 
2014-01-09 11:50
Cena waloru: 21.27

astra69

...
Posty: 183
Shouty: 1
0
Popracuję nad jasnością wyrażania myśli.
Żeby rozwiać wątpliwości opiszę sytuację jeszcze raz:
Po rozdysponowaniu całej kwoty z portfela, pozostało mi do zainwestowania 4 zł. Za tę kwotę kupiłem Plazę (bo to groszówka więc wystarczy na parę akcji.)

Post: #10 
2014-01-09 13:24
Cena waloru: 21.20

gallanonim

WRC
Posty: 627
Shouty: 13204
0
Nie wiem czy jest potrzeba bo jak teraz czytam twój post to sam się za głowę łapię jak mogłem zrozumieć go inaczej

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2014-01-09 13:25:09
"The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter."

Post: #11 
2014-01-09 15:16
Cena waloru: 20.70

altus

Posty: 323
Shouty: 20063
0
Gall, ja też. :D Co więcej teraz sobie myślę to ja sam nie napisałbym inaczej. :D
"Luck is what happens when preparation meets opportunity."
https://analizycornix.blogspot.com

Post: #12 
2014-01-09 19:57
Cena waloru: 20.55

gallanonim

WRC
Posty: 627
Shouty: 13204
0
No ale tak właściwie, to jak mogłeś wykonać zlecenie skoro nie było cię nawet stać na prowizje? :D
"The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter."

Post: #13 
2014-01-09 23:32
Cena waloru: 20.55

astra69

...
Posty: 183
Shouty: 1
0
Nie zastanawiałem się nad tym bo na szali nie leżały miliony. Po prostu kupiłem 8 akcji po 0,45 i system to zaakceptował. ???
Aha, już wiem. Zajrzałem do zasad gry weekendowj:
"Kupujesz/sprzedajesz akcje tylko w weekend i bez prowizji, od piątku 17.00 do niedzieli 24.00"
To sprawa jasna :-)

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2014-01-09 23:34:33

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138006.7-0.61%10:51
WIG203660.2-0.51%11:06
WIG20 Fut3640.0-0.38%10:51
WIG20USD980.3-1.08%10:51
mWIG409669.4-0.47%10:51
sWIG8031167.4-0.24%10:51
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7559.8+0.05%10:56
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX24956.0-0.12%10:51
Ropa WTI75.2-1.78%11:06
Złoto4206.5+1.11%11:06
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26872+0.25%11:06
CHF/PLN4.61443+0.34%11:06
USD/PLN3.72463+0.39%11:06
EUR/USD1.14608-0.13%11:06
GBP/USD1.32232-0.08%11:06
USD/JPY161.732+0.27%11:06
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
GTC 2.60 11.59%
CLOUD 89.40 10.37%
MENNICA 41.30 7.27%
ALTA 1.70 6.92%
DIGITANET 274.80 5.29%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl