Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Ale wtopa :-(
Wyświetleń: 3386. Obserwuje: 4 osób.
Post: #1 
2015-02-12 12:35
Cena waloru: 6.18

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Czy kurs tych akcji będzie cały czas w takim tempie spadać? Masakra,

Post: #2 
2015-02-12 12:48
Cena waloru: 6.18

gallanonim

WRC
Posty: 627
Shouty: 13204
0
To lepiej porozmawiajmy o tych, którzy kupili Petrol Invest w okolicach 800 zł i w porę się go nie pozbyli
"The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter."

Post: #3 
2015-02-12 13:14
Cena waloru: 6.18

Mecekbomba

Kraków
Posty: 17
Shouty: 0
0
Cały czas nie, obstawiałbym 5,50
Łubudubu i do przodu

Post: #4 
2015-02-12 13:45
Cena waloru: 6.16

mateuniontko1

Siemiatycze
Posty: 189
Shouty: 284
0
OMFG !!!
Tego jeszcze nie widziałem, mówie o Petrolu.
To się nazywa przegrać życie.

Co do ATP to teraz wykres dobił do wsparcia na poziomie 6zł, więc istnieje szansa że się odbiję, ...ale szansa jest nikła gdyż wraz z ostatnim spadkiem wzrastał znacząco wolumen, niedźwiedzie się obudziły i raczej będą kontynuowały swój marsz.
Ogólnie spółka mało chodliwa, dlatego odradzam inwestowanie w ten papier.

A wersja bardzo optymistyczna jest taka, że kurs odbije od 6zł, a byki popchną go do 7zł, jest tam niedawno utworzony opór (nie zaznaczony).

Powtórzę, odradzam inwestowanie w tą spółkę. Jeśli już ją masz w portfelu (wirtualnym mam nadzieję) i możesz/chcesz poczekać na wersję optymistyczną to ustaw stop loss na poziomie...powiedzmy 5,78zł, po przekroczeniu tej granicy będzie już tylko gorzej.
https://www.youtube.com/watch?v=Xnn7dNPDZlw

Post: #5 
2015-02-12 14:43
Cena waloru: 6.16

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Dzięki za odpowiedzi,
nom żeby tylko w wirtualnym,
Ale podobno inni mieli gorzej ;-)
Hmmm przyjmuję tylko optymistyczną wersję mateuniontko1 :-)

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2022-04-22 00:33:58

Post: #6 
2015-02-12 15:02
Cena waloru: 6.17

mateuniontko1

Siemiatycze
Posty: 189
Shouty: 284
0
Serio masz to w realu... o.O
Co Cię skłoniło do kupna tej spółki?

Ja rozumiem, że w życiu dobrze jest być optymistą, ale na giełdzie optymizm i nadzieja nie wystarczą.
A ta moja wersja "optymistyczna" jest naprawdę mało realna.
https://www.youtube.com/watch?v=Xnn7dNPDZlw

Post: #7 
2015-02-12 15:35
Cena waloru: 6.17

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
też sobie to od kilku tygodni mówię ooo ooo o ups
Hmm nie mam pojęcia, ale nie mam tego dużo, taka strata to nie strata, odrobi się z czasem. :-)

Post: #8 
2015-02-12 21:10
Cena waloru: 6.18

Lopes

Posty: 75
Shouty: 0
0
Pamietam jak prowadzono watek petrolu jaka to niby swietna inwestycja na wirtulanym potfelu tak szybko sprzedalem jak kupilem ...

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG137468.5-0.44%17:09
WIG203644.4-0.41%17:09
WIG20 Fut3626.0-0.55%17:04
WIG20USD968.7-1.12%17:15
mWIG409550.8-0.86%17:09
sWIG8031052.5-0.50%17:09
 Notowania Świat
US LargeCap7405.0-0.91%18:44
Nasdaq10029585.8-2.51%18:44
Nikkei69788.4-3.55%8:45
DAX24937.0-0.81%17:31
Ropa WTI72.9-1.30%18:44
Złoto4141.1-1.20%18:44
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28304+0.26%18:44
CHF/PLN4.64664+0.52%18:44
USD/PLN3.76267+0.66%18:44
EUR/USD1.13830-0.40%18:44
GBP/USD1.31921-0.43%18:44
USD/JPY161.547-0.00%18:44
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 4.90 12.90%
GTC 2.62 9.17%
CLOUD 105.00 8.47%
ARTIFEX 22.35 7.71%
NEXITY 0.90 7.14%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl