Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Początek gry
Wyświetleń: 2993. Obserwuje: 5 osób.
Post: #1 
2010-10-29 16:16

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Witam,
Chciałbym was się poradzić odnośnie gry. Może znacie jakieś poradniki, albo pomożecie mi rozwinąć początki. W co inwestować itd.
Pozdrawam

Post: #2 
2010-10-29 17:55

walczak100

Ozorków
Posty: 1
Shouty: 0
0
witam.
Dziś miałem również swój początek i nie było najgorzej.
Co mogę poradzić - życie, analiza, wykresy no i trochę szczęścia
Pozdrawiam

Post: #3 
2010-10-29 18:04

qube

Universe
Posty: 435
Shouty: 48259
0
1. przeczytać wiki -pomoc
2. Uczyć się na błedach
3. Liczyc się ze stratami
Tyle moge podpowiedzieć
Reszta zależy od was
Całość to coś więcej niż suma części...
https://qube19.blogspot.com/

Post: #4 
2010-10-29 22:23

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
a w co warto inwestować, co kupować najlepiej itd? :P

Post: #5 
2010-10-31 21:42

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
W co inwestowac ????? kupic akcje tauronu potrzymac 2 lata i kasa jest albo gpw kupic tez ładny zarobek po kilku miesiącach;]

Post: #6 
2010-10-31 21:43

topola

Tańczący z wykresami
Warszawa
Posty: 512
Shouty: 28055
0
Taa, bioton kup. Albo Petrolinvest, gwarantowany sukces
https://humanista-na-gieldzie.blogspot.com

Post: #7 
2010-10-31 21:44

qube

Universe
Posty: 435
Shouty: 48259
0
topola napisał:
Taa, bioton kup. Albo Petrolinvest, gwarantowany sukces


Ironizujemy sobie z zielonych???
Ładnie to tak?
Całość to coś więcej niż suma części...
https://qube19.blogspot.com/

Post: #8 
2010-11-01 07:49

marcinos

Płock
Posty: 24
Shouty: 722
0
czytaj na forum ostatnie tematy. Nie myśl, że są to pewniaki ale Ci gracze są ogarnięci i siedzą w tym już jakiś czas przewidują mniej więcej w co inwestować lub w co nie inwestować. Kiedy masz jakieś pytnia lub chcesz się poradzić pytaj na forum. Zawsze ktoś się odezwie i pomoże.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG139197.0+0.25%9:09
WIG203693.6+0.40%9:24
WIG20 Fut3676.0+0.60%9:09
WIG20USD992.7+0.17%9:09
mWIG409704.9-0.11%9:09
sWIG8031127.9-0.36%9:09
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7563.8+0.10%9:14
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX25051.8+0.26%9:08
Ropa WTI75.4-1.41%9:24
Złoto4197.4+0.89%9:24
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26125+0.08%9:24
CHF/PLN4.60334+0.10%9:24
USD/PLN3.72038+0.27%9:24
EUR/USD1.14538-0.19%9:24
GBP/USD1.32047-0.22%9:24
USD/JPY161.734+0.27%9:24
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
MENNICA 40.60 5.45%
CLOUD 85.40 5.43%
MAXCOM 6.38 4.59%
WASKO 6.46 4.19%
VERCOM 119.60 4.00%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl