Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
KategoriaTematOdp.Wizyt
GiełdaZamkniętyProgram do AT
Autor: stones
65734
GiełdaZamkniętyRok wydania Murphego
Autor: mucha333
33787
GiełdaZamkniętyInstrument pomocniczy inwestora.
Autor: bakuddz
73536
GiełdaZamkniętyWybór spółki
Autor: kamelg
55038
GiełdaZamkniętyKsiążka dla osoby początkującej na giełdzie.
Autor: Gest
34799
GiełdaZamkniętySeminaria, zgrupowania, szkolenia,wyklady itd..
Autor: pulkownik
04033
GiełdaZamkniętyJak to zrobić ?
Autor: zender2006
03253
GiełdaZamkniętyPytanie odnośnie prowizji.
Autor: Gest
23406
GiełdaZamkniętyRozliczenie podatkowe !
Autor: Lakiluk
125205
GiełdaZamkniętyDywidenda , Prawo Poboru
Autor: mentals1
13890
GiełdaZamkniętyzmiany w podatku Belki
Autor: pucybut
23719
GiełdaZamkniętyFormacje harmoniczne
Autor: stock broker
14108
GiełdaZamkniętyDywidenda
Autor: cimiec
14463
GiełdaZamkniętyPyranie dotyczące świec
Autor: Kukujus
44623
GiełdaZamkniętyWybieramy najlepszą spółkę na 2011 rok
Autor: Macko
167082
GiełdaZamkniętySpekulacje
Autor: stock broker
34830
GiełdaZamkniętyBezpłatne szkolenia FOREX (23-24 luty) internetowe
Autor: Alchemia Inw
04419
GiełdaZamkniętyNauka
Autor: maklermaniek
74433
GiełdaZamkniętyWykresy, ich analizy a życie...
Autor: ARRES
Strona: 1, 2
2512958
GiełdaZamkniętyFajny program StockAssistant ,juz nie trzeba bawić sie exelem :)
Autor: zender2006
187037
GiełdaZamkniętyKontrakty i Opcje
Autor: urich
23968
GiełdaZamkniętyNowy harmonogram sesji od początku roku 2011
Autor: Macko
05087
GiełdaZamkniętyDebiuty na NewConnect
Autor: VanHris1
03231
GiełdaZamkniętyOdpowiedzialność karna maklera i innych...
Autor: Frozenik
45231
GiełdaZamkniętyOd jakiej kwoty podatek
Autor: pirat210
97611
GiełdaZamkniętyPoszukuję LOP dla wygasłych serii kontraktów
Autor: topola
25421
GiełdaZamkniętyStatica - konto maklerskie
Autor: stones
24519
GiełdaZamkniętyAnaliza portfelowa w excelu
Autor: przemeq88
26771
GiełdaZamkniętyRajd Św. Mikołaja
Autor: SeiferEconomic
24419
GiełdaZamkniętysprzedaż - pytanie
Autor: Majkiii
23692
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG157676.2-2.37%10-30
WIG204180.9-2.40%10-30
WIG20 Fut4209.0-2.34%10-30
WIG20USD1060.9-2.68%10-30
mWIG4010677.2-2.45%10-30
sWIG8029608.7-1.58%10-30
 Notowania Świat
US Blue Chip51752.0-1.10%10-30
Nasdaq10028384.8-3.46%10-30
Nikkei63290.1-2.12%10-30
DAX25818.2-0.85%10-30
Ropa WTI104.1+2.08%10-30
Złoto3875.4-3.71%10-30
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.40199+0.29%10-30
CHF/PLN4.78190+0.28%10-30
USD/PLN3.94550+0.60%10-30
EUR/USD1.11570-0.30%10-30
GBP/USD1.33975+0.07%10-30
USD/JPY157.562-0.07%10-30
Forum
» Dywidenda Ambra [0][AMB]
» nazwa spolki AUX [2][AUX_]
» Zmiana nazwy spółki [4][SPL]
» CRQUANTUM [1]
» Kolejkowo (KLK) [1][KFL]
» Gra - dywidendy 2014 [13]
» zmiana nazwy na MultiQure [0][PUR]
» Dywidenda apator [0][APT]
» Dywidenda Seko [0][SEK]
» Dywidenda Izostal [0][IZS]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 12.10 30.11%
MULTIQURE 1.48 6.95%
AIGAMES 0.68 5.28%
KOMPAP 22.00 4.76%
POLTREG 21.30 4.41%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl