Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
KategoriaTematOdp.Wizyt
AUX_nazwa spolki AUX
Autor: Vgunor
22026
SPLZmiana nazwy spółki
Autor: KptRudy
44668
Sp: brakCRQUANTUM
Autor: maciejg2025
11080
KFLKolejkowo (KLK)
Autor: wiktorf
11367
GraPrzypiętyGra - dywidendy 2014
Autor: Silvestris
13107805
PURzmiana nazwy na MultiQure
Autor: tomerus74
01648
APTDywidenda apator
Autor: Maromaster
02112
SEKDywidenda Seko
Autor: Maromaster
02163
IZSDywidenda Izostal
Autor: Maromaster
02047
OffTopicZamkniętyMS 2022 - nagrody
Autor: Silvestris
411981
PEODywidenda PEKAO
Autor: kmlZ1337
01916
OffTopicWyniki konkursu typowania MŚ2026!
Autor: Silvestris
01746
Sp: brakProsba o dodanie LMCU (CA55025J1030)
Autor: szczean
01802
Sp: brakGrupa Virtus SA (GVT) RAE
Autor: pawel3dr
01616
Sp: brakProśba o dodanie Creotech Quantum CRQ
Autor: tedi39
01873
Sp: brakProśba o dodanie spółki YANOSIK
Autor: tomerus74
11818
Sp: brakDlaczego nie ma pelnego arkusza zleceń ?
Autor: provita2000
63347
Sp: brakCompremum brak arkusza zleceń
Autor: Skant
22181
Sp: brakProśba o dodanie Lumina Metals Corp. (LMCU)
Autor: szczean
01872
Sp: brakDlaczego nie ma pelnego arkusza zleceń ?
Autor: provita2000
02136
Sp: brakProszę dodać SYN2BIO
Autor: jan16
02012
OffTopicGRAGIELDOWA.PL
Autor: fiow
84200
ENPProśba o dodanie zleceń dla ENAP
Autor: KoloWitold2
01876
Sp: brakopóźnienie notowań
Autor: pracownik22
12190
Sp: brakZamkniętyDla fanów strategii buy and hold, na przykładzie KGHM
Autor: docent1773
Strona: 1, 2
2529990
Sp: brakZamkniętyProśba o dodanie spółki HUBTECH dawniej BORUTA z NC
Autor: bary99
02145
Sp: brakZamkniętyDywidenda Asseco
Autor: qwert2026
02597
RAEZamkniętyProśba o dodanie spółki Grupa Virtus(GVT) dawniej Raen
Autor: Menel
14981
Sp: brakZamkniętyProśba o dodanie MADNETIC
Autor: muaddib83
12816
Sp: brakZamkniętyProśba o dodanie EDITEL SA
Autor: balamut
02604
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG157362.6-0.50%10-23
WIG204167.1-0.62%10-23
WIG20 Fut4189.0-0.90%10-23
WIG20USD1060.6-1.21%10-23
mWIG4010674.1-0.05%10-23
sWIG8030159.6-0.38%10-23
 Notowania Świat
US Blue Chip52245.0-1.19%10-23
Nasdaq10028957.5-0.00%10-23
Nikkei62693.2-0.34%10-23
DAX25181.7-0.75%10-23
Ropa WTI103.3+3.82%10-23
Złoto3999.4-0.62%10-23
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.40172+0.58%10-23
CHF/PLN4.76492+0.24%10-23
USD/PLN3.93181+0.78%10-23
EUR/USD1.11945-0.21%10-23
GBP/USD1.33716-0.19%10-23
USD/JPY156.841+0.03%10-23
Forum
» nazwa spolki AUX [2][AUX_]
» Zmiana nazwy spółki [4][SPL]
» CRQUANTUM [1]
» Kolejkowo (KLK) [1][KFL]
» Gra - dywidendy 2014 [13]
» zmiana nazwy na MultiQure [0][PUR]
» Dywidenda apator [0][APT]
» Dywidenda Seko [0][SEK]
» Dywidenda Izostal [0][IZS]
» MS 2022 - nagrody [4]
Wzrosty Spadki Staty
HERCULES 2.06 16.38%
EUROHOLD 9.00 12.50%
SOPHARMA 14.45 12.45%
SIMFABRIC 1.35 7.12%
ACTION 49.10 5.48%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl